Recyklovaný materiál

Ako activewear značke nám záleží na našom okolí a chceme ísť príkladom. Zameriavame sa na vytváranie najlepších štýlov pre Vás a životné prostredie tým, že obmedzujeme používanie nových textílií a používame viac recyklovaných materiálov najmä recykláciou PET fliaš, rybárskych sietí a morského odpadu.

Zaujíma vás, aké sú legíny vyrobené z recyklovaných plastových fliaš? Už sa nemusíte čudovať, vďaka čisteniu oceánov inovatívnymi udržateľnými postupmi, recyklovaný materiál konečne môžeme nosiť.

Znečistenie neovplyvňuje len to, čo vidíme na súši, ale aj pod vodou. Odhaduje sa, že v našich oceánoch zostane ročne 640 000 ton rybárskych sietí, ktoré sú najväčším znečisťovateľom oceánov. Predstavte si svet, v ktorom by sa všetko oblečenie vyrábalo z recyklovaných materiálov, ako sú odpadové rybárske siete.

Naším cieľom je vybudovať KALLYS komunitu, ktorá bude pozostávať z ľudí inšpirovaných prírodou a ktorí budú nosiť oblečenie symbolizujúce starostlivosť o planétu. Máme pocit, že je veľmi naliehavé urobiť niečo pre ochranu planéty a neznečisťovali ju, ale naopak čistili naše životné prostredie od odpadu. Ak máte na tento problém podobný názor, táto rubrika je venovaná práve Vám. 

Produkty

Prihlásenie
Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje sú v bezpečí pravidlá ochrany súkromia.

Obnoviť heslo

Stratili ste heslo? Prosím, zadajte používateľské meno, alebo e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme odkaz pre vytvorenie nového hesla.

TOP

NÁKUPNÝ KOŠÍK 0