O nás

O nás

Myšlienka značky KALLYS

sa zrodila v roku 2020. V tomto období sme sa začali zaujímať o oblečenie, ktoré má poskytovať pohodlie za každého počasia a v každom okamihu dňa. Myšlienky, činy, tvrdá práca a láska k športu nás priviedli až sem. Vytvorili sme kvalitné oblečenie, ktoré vám poskytne tie najlepšie funkcie kedykoľvek, či už idete do fitka, na túru alebo len tak, do mesta. Vitajte v KALLYS rodine!

KALLYS tvorí tím podobne zmýšľajúcich ľudí. Počas dovoleniek sme znovu objavili svoju vášeň pre pohyb v prírode a sme presvedčení o tom, že dýchanie čerstvého vzduchu a cvičenie na čerstvom vzduchu prospieva mysli aj telu. Začínali sme ako bežní turisti. Uvedomili sme si však, prečo nespojiť dovolenku s prácou? A tak sme po našich cestách svetom spoznávali materiály, hľadali najlepšie šijacie dielne, ktoré budú v súlade s našimi požiadavkami a štandardmi. Počas našich ciest sme si osobne ohmatali, vyskúšali a vybrali materiály, z ktorých teraz môžeme tvoriť naše kolekcie. Ten najkvalitnejší funkčný materiál sme si vybrali z ciest na Bali, Turecka, Rakúska, Srí Lanky, Lomboku, Číny a Austrálie, odkiaľ spracovávame aj vlnu merino pre našu Outdoor kolekciu. 

Táto životná etapa potrebovala určitý čas, kým mohla značka KALLYS vzniknúť. My sme sa však na túto cestu riadne a zodpovedne pripravovali, aby sme Vám, naši zákazníci, mohli priniesť tú najlepšiu kvalitu z celého sveta za prijateľné ceny.

Oblečte si pohodlie

Oblečenia na trhu je veľa, no len málo kúskov je skutočne kvalitných. My sami sme náruživí športovci. Milujeme turistiky, cyklotripy aj cvičenie vo fitku. Práve preto vieme, aké náročné je nájsť funkčné, no pritom pekné oblečenie. Najdôležitejším prvkom KALLYS Active Wear je preto pohodlnosť, ktorú zaručujú kvalitné a prepracované materiály, a unikátna kombinácia strihov a funkčnosti.

Je úplne jedno, či sa potíte vo fitness centre, idete práve do práce alebo ste len doma. V našom KALLYS oblečení sa budete cítiť vždy príjemne. Kvalitné materiály sa vedia prispôsobiť akémukoľvek pohybu.

Všetky produkty v ponuke majú praktické vlastnosti, ako absorpcia vlhkosti, rýchle schnutie, priedušnosť a elastickosť. Zabúdať nesmieme ani na špeciálnu funkciu, ktorou je zachovanie prirodzenej schopnosti tela regulovať svoju teplotu. Okrem toho sú tiež mimoriadne hebké a príjemné na dotyk, čo len zvyšuje komfort pri nosení.

Naša vízia

Našou víziou je ponúkať oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a dobre nielen počas cvičenia, ale aj počas bežných dní. Chceme, aby vám poskytlo praktické funkcie a vyzeralo dobre aj počas náročného tréningu. Ak sú toto vaše nároky, KALLYS je značka presne pre vás.

Prečo zvoliť KALLYS?

  • Oblečenie poskytuje kombináciu funkčnosti, štýlu a technológie, ktorá nás neustále posúva ďalej.
  • KALLYS poskytuje každému identitu, pocit jedinečnosti a štýlovosti.
  • Sme tu preto, aby sme u žien prebudili sebadôveru. Nebojte sa ukázať svoju ženskosť!
  • Sme tu preto, aby sme mužom poskytli silu a vytrvalosť.

Sme tu jednoducho preto, aby sme u všetkých vzbudili lásku k športu. Pretože len s KALLYS oblečením si active!

Čo u nás nájdete?

Naša ponuka je zameraná hlavne na funkčné športové oblečenie. U nás nájdete legíny, topy, podprsenky, tričká, mikiny, tepláky, kraťase a množstvo ďalšieho. Všetky kúsky sú vhodné ako na behanie, jogu, pilates, kardio a silové tréningy, tak aj na bežné nosenie a turistiku. 

Pridajte sa ku KALLYS rodine aj vy a užívajte si tie najlepšie vlastnosti nášho oblečenia!

Prihlásenie
Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje sú v bezpečí pravidlá ochrany súkromia.

Obnoviť heslo

Stratili ste heslo? Prosím, zadajte používateľské meno, alebo e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme odkaz pre vytvorenie nového hesla.

TOP

NÁKUPNÝ KOŠÍK 0