Outdoor

Priprav sa na dobrodružstvo v prírode s kvalitným oblečením od KALLYS! Keď začnete veľa športovať v prírode alebo jednoducho chodiť na dlhé prechádzky, v určitom okamihu nebudete môcť prestať. Či už je to leto, jeseň, zima alebo jar – každé ročné obdobie je to pravé na spoznávanie prírody a prijímanie nových výziev. Podľa toho sa bude líšiť aj outdoorové oblečenie, ktoré potrebujete na úspešnú túru. Ženy sa rady vracajú k našim pohodlným legínam, ktoré sa vďaka svojej odolnosti voči vetru príjemne nosia aj počas chladnejších dní. Náprotivok pre mužov má o niečo voľnejší strih. Inak je v závislosti od počasia na dennom poriadku dvojvrstvový vzhľad: na tričko si môžete obliecť športovú bundu KALLYS, ktorú budete potrebovať najmä večer. Opráš turistické topánky, zbaľ batoh a vydaj sa za novými zážitkami. Naša outdoorová kolekcia je nabitá materiálmi najvyššej kvality, ktoré sú dokonale zladené s funkčnosťou športového oblečenia. Buď stále v pohybe s KALLYS!

Dvojica muž a žena stoja pri sebe na kopci a pozerajú sa na západ slnka. Majú na sebe hnedé merino tričká s dlhým rukávom. Žena drží muža za plecia.

Produkty

Prihlásenie
Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje sú v bezpečí pravidlá ochrany súkromia.

Obnoviť heslo

Stratili ste heslo? Prosím, zadajte používateľské meno, alebo e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme odkaz pre vytvorenie nového hesla.

TOP

NÁKUPNÝ KOŠÍK 0